Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Coffee Tycoon - Full Oyun

DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Bilgisayar Programcılığı
    Erkek

Coffee Tycoon - Full Oyun Empty Coffee Tycoon - Full Oyun

Mesaj tarafından DarKNesS Paz Kas. 28, 2010 11:56 pm

Coffee Tycoon - Full Oyun 2v98cwg

Elime kahvemi almış ve bilgisayarın karşısına geçmiştim. Bilgisayarla işim bitmiş tam kalkarken kahve bardağını gördüm ve içimden bir ses “Coffe Tycoon u yazmalıyım” dedi. Coffee Tycoon u yazmak için kollarımızı sıvamış durumdayız. Coffe Tycoon diğer Tycoon oyunlarından sadece birisi. Bana kalırsa Tycoon oyunlarını yapanlar bir oyun çıkarmak için fazla uğraşmıyorlar. “Şunu tycoon oyunu yapalım mı ? Yapalım” diyorlar bence. Akıllarına ilk gelen ilk şeyde tycoon oyunu yapıyorlar. Toilet Tycoon diye oyunları bile var. Toilet Tycoon nasıl aklıllarına gelmiştir bir düşünün. Neyse konuyu saptırmadan Coffe Tycoon u anlatalım biz. Coffe Tycoon bir ticaret simülasyon oyunu. Yani oyundaki amaç para kazanma. Çeşit çeşit müşteri geliyor ve siz bunlarla para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla yeni içecekler felan getirtebiliyorsunuz. Cappucino, espresso vb gibi. Coffee Tycoon da kahve satıcıları ağırlıklı çalıştığında para, müdür ağırlıklı çalıştığında müşteri geliyor. Sol tarafta da müşterilerin durumları falan yazıyor. Coffee Tycoon da anlatacak çok fazla bir şey yok diye düşünüyorum. Para kazanıyor ve yeni içecekler falan getirtiyorsunuz. Yeni içecekler getirdiğinizde de daha çok para kazanıyorsunuz. Belli bir müşteri sayısına ulaştığınızda Coffee Tycoon u bitirmiş oluyorsunuz. Coffee Tycoon un sistem gereksinimlerini yazma gereksinimi de duymuyorum. Sistemi düşük olan bir bilgisayarda bile çalışır. Vurdulu kırdılı oyunlardan bıktım, basit bir oyun istiyorum diyorsanız Coffee Tycoon u oynayın derim ben. Ya da diğer Tycoon oyunlarını.İyi eğlenceler…

Rapid Download Linkleri

dosya türü: setup.exe (kur ve oyna)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    SimpSon
    SimpSon
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 35
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 84
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/11/10
    Rep Rep : 23
    Cs Nick Cs Nick : SimpSon