Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gray Matter - Full İndir

DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Bilgisayar Programcılığı
    Erkek

Gray Matter - Full İndir  Empty Gray Matter - Full İndir

Mesaj tarafından DarKNesS Ptsi Ara. 13, 2010 5:43 pm

Gray Matter - Full İndir  GrayMatter

Bu seferki oyunumuz eşi benzeri görülmeyen bir macera oyunu. Oyunumuzun adı Gray Matter. Resimden de anlayabileceğiniz gibi Gray Matter’ın konusu sıradan bir kart oyunu. Ama iş sadece bununla sınırlı kalsaydı, eşi benzeri görülmeyen dediğim için intihar edebilirdim. Neyse oyunun ilerleyen dakikalarında işler gitgide kart oyunundan çok paranormal olaylara dönüşüyor. Gizemli malikaneler, bitmek bilmeyen koridorlar ve ardından sizi yerinizden oynatacak ve oyuna deli gibi bağlayacak olan bir birinden güzel maceralar. Ne gibi gizemler olduğundan bahsetmek istemiyorum çünkü kesinlikle oyunun tadını bozarım ama şunu söyleyebilirim ki; kesinlikle şaşıracaksınız. Ayrıca Gray Matter’ın grafiklerinden şüphe duymanıza da gerek yok. Oyundaki mekanlar nesneler karakterler gerçekten farksız. Ama tek bir şeyi sevmedim. Karakterleri gerçek insanlarla yapmamışlar. Yani hareketleri yine oyunu andırıyor. Bu yönden Gray Matter dan soğudum. Ama konu çevre olunca, birebir yaşıyorsunuz gibi. Uzatmadan son olarak Gray Matter’ın minimum sistem gereksinimlerini de verelim. Gray Matter ın minimum sistem gereksinimleri şöyle: Processor: Intel Core 2 Duo T5600 1.83GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 3600+/ RAM: 1 GB/ Video card: GeForce 7800 GTX / Radeon HD 5570/ VRAM: 512MB/ HDD: 8 GB. Evet, hepinize iyi oyunlar diliyorum…

Hotfile Download Linkleri

dosya türü : iso (sanal cd)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Crack

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 16, 2024 3:52 pm