Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

nihat dogan olmak :D

Huskar
    Huskar
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 472
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 1139
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/12/10
    Rep Rep : 111
    Yaş Yaş : 28
    Cs Nick Cs Nick : mp3
    Nerden Nerden : SaMsuN
    İş/Hobiler İş/Hobiler : film ve CS 1.6
    Erkek

nihat dogan olmak :D Empty nihat dogan olmak :D

Mesaj tarafından Huskar Ptsi Ara. 13, 2010 8:38 pm

Nd:geçenlerde yolda yürüyordum inanırmısın ayaklarımın yürüdüğünü görünce cok şaşırdım:)

Nihat doğan olmak fenerıuma girip burda fenerbahçe forması varmı diye sormaktır

Nihat Doğan Olmak '' : İnanır mısınız; annemle babam aynı gün evlenmiş... DeMéKTiR.

Nihat Doğan Olmak '' : Geçen gün havada bir kuş gördüm, gözlerime inanamadım. Uçuyordu... DemekTİR

Nihat Doğan Olmak '' : Annemler yedi kardeştir. Tesadüfe bak dayımlar da yedi kardeş! DeMéKTiR. ))

Nihat Doğan Olmak '' : İyi ki yabancı biri olarak doğmamışım. Çünkü yabancı dil bilmiyorum. DéMéKTiR. ))

nihat dogan olmak '' Geçen qün kız meslek lisesine gittim. . .İnanır mısınız bi tane bile erkek yoqtu. . .xD

Nihat Dogan Olmak Mac YAparken Sakatlanmayım die onceden ameliyat olmaktır

Nihat Doğan: Almanya da yaşayanlar alman'sa, Sakaryada yaşayan Sakarmı Kardeşim Adamın sinirini bozmayın..

Büyük aşklar büyük kavgalarla başlar dediler.Kahveden adam toplayıp sevdiğim kızı dövdük. . . (Nihat Doqan) xD

N.d demek 118 80 i arayip kendi numarasini sormak demektir.

Nihat Doğan Olmak Yere Çöp Atmayın Tabelasinı Gôrüp Çöpü Havaya Atmak Gıbidir...

nihat dogan olmak'' Geçenlerde 'adanalı' dizisini izledim inanırmısınız dizinin baş rol oyuncusu adanalıymış..

n.d. olmak arkadaşı 0.5 uç isteyince 0.9 uç verip "üstü kalsın !"diyebilmektir xDD

Niqat doqan oLmak Annesinin we babasının duqun kasetini izLeyip kendisini qoremeyince Annesine we babasına kusmektir .d

nihat dogan olmak '' Dün bi kızla msn de konuşuyorduk. . ."Cam aç dedi" "Kapıdan qelebilirsn dedim" çevrimdışı oldu. . .xD

ND olmak iphone alıp tuş göremeyince telefonu teknik servise göndermektir

N.d olmak 911.i arayp polis imdat.n numarasını istemektr

ND olmak asansörde 4 kişilik yazısın görünce 3 kişi daha beklemektir

ND olmak Geçenlerde akvaryumda bir balık gördüm suda boğulmasın diye dışarı çıkardım ama geç kalmışım 1 dakika sonra balık öldü

ND olmak kaza mahalinde 112'nin numarası kaçtı diye bağırmaktır

N.D olmak baazarda artiz warmı dıe aramaktır.d.D.d

Nihat Doqan Olmak. . ."100 basamaklı bi merdivenin 99 unu çıkınca yoruldum diyip qeri inmektir. . ." ♥ xD

haha yorumlarınızı beliyorum haha
    DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue