Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crack Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım

DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Bilgisayar Programcılığı
    Erkek

Crack Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım Empty Crack Nasıl Yapılır ? Resimli Anlatım

Mesaj tarafından DarKNesS Perş. Kas. 25, 2010 9:41 pm

Önce şunu söyleyim tuvalette gazete okur gibi sadece resimlere bakarak crack yapmaya çalışmayın. Tüm yazıları süs olsun diye yazmadık. Crack yaptım olmadı diye sorularla gelirseniz cevaplanmaz kimse kırılmasın. Crack yapmayı tam bilmeyen arkadaşlarım için onuda üşenmeden anlatayım ki her konuda ya kurdum açılmıyo gibi sorular sormasınlar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Örneğin most wanted ı kurduk. Onun içinden çıkan crack dosyasını da rar dan çıkarıyoruz ve oyunun exe dosyasını kopyalıyoruz. Eğer oyunun exe dosyasından başka bilmediğiniz dosyalar varsa onları da kopyalamayı unutmayın.

Kurmuş olduğumuz oyunun masa üstündeki kısayoluna sağ tıklıyoruz ve özellikler diyoruz, karşımıza çıkan iletide hedef bul u tıklıyoruz ve oyunun dosyalarını açıyoruz. Her oyunda hedef bul dediğinizde sizi oyunun exe sine götürmeyebilir. Hedef buldan sonra tek yapacağınız oyunun kurulu dosyaları içinde kopyaladığınız dosyanın aynısını bulmak ve onun üzerine yapıştırmak.

Açtığınızda o dosyayı seçili olarak göreceksiniz. Boş biyere tıklıyoruz ve crack dosyamızı buraya yapıştırıyoruz. İkisi aynı olduğu için üstüne yazıcaksınız. Tamam dedikten sonra oyununuz cracklanmış oldu. İlla hedef bul demeye gerek yok oyunu kurduğunuz klasöre örneğin atıyorum C: sürücüsünde program files dan oyunun klasörüne crack ı atabilirsiniz. Bu dosyadan var üzerine yazıyımmı diye soracaktır tamam diyerek üzerine kayıt edin aynı işlem olacaktır. Sormazsa oyunun exe dosyası orda değildir başka dosyalarda arayın, zaten oyunun simgesini göreceksiniz crack yapılacak dosyada. İyi eğlenceler.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 3:17 am