Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

PROTOTYPE 2 Geliyor

Huskar
    Huskar
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 472
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 1139
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/12/10
    Rep Rep : 111
    Yaş Yaş : 28
    Cs Nick Cs Nick : mp3
    Nerden Nerden : SaMsuN
    İş/Hobiler İş/Hobiler : film ve CS 1.6
    Erkek

PROTOTYPE 2 Geliyor Empty PROTOTYPE 2 Geliyor

Mesaj tarafından Huskar C.tesi Ara. 18, 2010 4:07 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    PROTOTYPE HAKKINDA ;

2009'un Haziran Ayında Piyasaya Çıkartılan Prototype, Playstation 3 Ve Xbox 360 İçin 2.2 Milyon Adetten Fazla Satarak Yapımcısı Radical Entertainment'i Mutlu Etmeyi Başarmıştı. Sunduğu Açık Dünya Ve Eğlenceli Oynanış Bu Rakama Büyük Katkı Sağlamıştı. Yapımcı Radical'a Göre, Daha Büyük Bir Dünyaya Sahip Ve Daha İyi Bir Oyun Bizi Bekliyor..

PROTOTYPE 2 HAKKINDA ;

Alex Mercer İle Oyunu Bitiririp İntikamımızı Aldıktan Sonra Yeni Bir Oyunun Geleceği Tahmin Ediliyordu Aslında -Kİ O Noktadan Sonra Alex'e Ve Diğerlerine Ne Olacak Diye Düşündürüyordu.
    Satış Rakamlarından Sonra İkinci Oyun İçin "Kaçınılmaz" Açıklamasını Yapan Ken Rosman (Yapım Ekibinin Başındaki İsim), Oyunun Detaylı Açıklamalarının EGM'nin Nisan Sayısında Yayınlanacağını Belirtti. Şimdilik, Yayınlanan İlk Trailerdan James Heller İsimli Bir Çavuşu Yöneterek Alex'in Peşine Düşeceğimizi Biliyoruz.

Diğer Yandan, Prototype'ın İlk Oyunu PSN Ve Xbox Live'da Dijital Olarak Satışa Sunuluyor..

Her Ne Kadar Bekleneni Tam Manasıyla Veremese De, İlki Büyük İlgi Gören Ve VGA Öncesinde Yer Alan Dedikodularda Adından Sıkça Söz Ettiren Prototype İçin Devam Oyunu Resmiyet Kazandı.

Duyuru Videosunda Bahsedilen Hikayeye Bakılırsa Yeni Ana Karakterimiz Bir Deniz Piyadesi. Savaştan Evine Döndüğünde Sahip Olduğu Herşeyi Kaybettiğini Anlayan Çavuş James, İntikamını İlk Önce Avladığı Yüzlerce Zombiyle Almak İster Ancak Kısa Süre Sonra Gerçekle Yüzleşecektir. Onun Esas Düşmanı, İlk Oyunda Ana Karakterimiz Olan Alex Mercerdir Ve Onun Gibi Bir Canavarı Öldürmek İçin Onun Gibi Bir Canavara Dönüşmesi Gerekir.

Evet Arkadaşlar ; Beni Bilen Bilir PROTOTYPE Sevdamı , Aşk'ımı Bilen Bilir Ki Tam Çözümünü FullOyun İçin Seve Seve Yaptığımıda Bilirler , Kısacası Çöyle Söylemeliyim ; 1 İyi Ve 1 Kötü Haberim Var Size..

İlk Önce İyi Haber ; Prototype'ın Devam Etmesi -Kİ Çok Mutlu Edici Ben İçin En Azından..

Kötü Haber İse ; Alex Mercer Bu Oyunda YOK !! Evet İlk Ana Karakterimiz Bu Oyunda Düşmanımız Olacak Arkadaşlar , Şimdiden Duyuyorum ;
    '' Ben Onu Ne Güzelde Kullanıyordum , Benden İntikam Alırsa ? '' Veya
    '' Alex'i Yenemeyiz Çok Hızlı Atik , Çevik Kuvvetli , Supreme Hunteri Ne Güzelde Benzetmiştik , Şimdi Olanlara Bak '' Demeyin

Hani Oyun Bu Ne Olacağı Belli Değil Elimizden Geldiğince , Kafamıza Uyan Oyunlar Oluyor Elbette Ama Ben İnanın Alex'in Yokluğundan Şikayetçiyim , Onu Nasılda Dans Ettirirdim

OYUN VİDEO

[PROTOTYPE] Severlere Zamanında Duyurmuştum Kendi Çapımda Ancak , PROTOTYPE Yönetimi Senaryoda Değişiklik Yapınca , Oyunun Çıkış Tarihi Uzadı Bi-Nevi İyi Olacak Kanımca Bu Uzama..

Tarih ; 2012 İlk Çeyreği

Umarızki Bu Oyunda İlki Kadar Oyuncu Kitlesini Toplamayı Başarır , Sorular Yöneli Ve Yine Ben Tam Çözüm Hazırlarım

Şimdilik Bu Kadar Arkadaşlar Konuyu Her Geçen Gün Alınan Haberler İle Güncelleyeceğim..

Saygılarım İle ;DarKaSsAsin
    DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue