Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+3
Camper
DokuzCanlıCanavar
Aykut26tr
7 posters

Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn...

Aykut26tr
    Aykut26tr
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 165
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/11/10
    Rep Rep : 30
    Yaş Yaş : 30
    Cs Nick Cs Nick : P[R]o Sty[L]e ~~ Aykut'
    Nerden Nerden : Eskişehir
    İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci
    Erkek

Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn... Empty Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn...

Mesaj tarafından Aykut26tr C.tesi Ocak 01, 2011 9:49 am

Merhaba arkadaşlar sizlere sXe 11.4 inexinferis FX Series Karman sXe-I cocrodilo Loader'i taktim ediyorum
    =======================================================
    1- ilk olarak Rar içerisinden çıkardığınız dosyanın içinde (valve) dosyası var onu açın
    {cheto.ini,xsaykoxx.ini,xsaykoxx-forumqs.com.txt,inexinferis.dll} dosyalarını,C:\Program Files\Valve içine atın.

2- sXe 11.4 açın

3- Cargador.exe tıklayın ve Cargar cheat tıklayın

4- CS açın ekrana gelen (CS-INJECTOR) tamam deyin ve daha sonra (Inexinferis FX Series -Karman) tamam deyin

5- F4 menu

6- F3 aç/kapa

7- speed ayar +/- tuşlarıdır
    evet beyler şimdi size wallhack nasıl çalışıyor anlatıcam ama iyi okuyun ufak bi detay var.şimdi wallhackı indiriyoruz ama indirmeden önce virüs programını devredışı bırakın wallhackta virüs vardır ama emin olun zararsızdır beni tanıyan tanır kesinlikle hiçbir zararı yoktur.şimdi wallhackı indiriyoruz tabiki virüs programı devredışı yaparak virüs programını oyuna girene kadar açmayın.wallhackı indiriyoruz indirdikten sonra rarın içini açıyoruz ve valve var onun içinde 3 tane dll var ve cheto dosyası var he şimdi bu valvenin içindeki herşeyi buraya atın-C:\Program Files\Valve.he şimdi attık ve cargar exe diyoruz ve herşeye evet diyoruz ve f4 ile walımızı seçiyoruz he şimdi bazılarında bu çalışır ama bazılarında ise çalışmıyo wall aktif olmyo benimde olmadı ve uğraşa uğraşa hallettim.ama şunu unutmayın aimbotu unutun aimbot olmucak esp box var wallhack aktif olucak ama aimbot olmucak.şimdi gelelim wallhackımızı çalıştırmaya şimdi herşeyi attık ama wallhack aktif olmadı dimi morelimizi bozmuyoruz çıkıyoruz oyundan kesinlikle virüs programını aktif yapmayın avast filansa aktif olabilir eset ise aktif yapmayın devredışı kalsın.şimdi wall aktif olmadı oyundan çıktık ve indirdiğimiz wall vardı ya rarın içini açıyoruz valvenin içini açıyoruz dll ler varya he birde cheto.ini var ya he o cheto.ini dosyasını açıyoruz ve içinde şu yazılı bakın iyi okuyun burayı cheto.ini dosyasındaki yazı şu ya " Dll=xitercs.com.br2.dll"bunu böyle yaparak değiştiriyoruz "Dll=xitercs.com.br1.dll" yani sadece "2" yi "1" yapıyoruz bu kadar sonra bütün dll leri ve cheto.ini dosyasını filan tekrar C:\Program Files\Valve buraya kopyala yapıştır yapıyoruz ve bukadar ama kesinlikle o detayı yapmayı unutmayın yani şunu cheto.ini dosyası içindeki bunu" Dll=xitercs.com.br2.dll " şunla değiştiriyoruz "Dll=xitercs.com.br1.dll" bütün olay bu sonra sxeyi aç cargar exeyi çalıştır ve oyuna gir herşeye evet de ve f4 bas aimbot secenegi yok:) aimbotu unutun artık box esp var wallhack var şimdi artık kesinlikle çalşır wallhack inş anlamışşınızdır benden bu kadar yapamayanlar olursa yardımcı olurum,beni bulsun yeter
    buyrun link [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    NOT: V23 ve V23B denenmiştir oyunyöneticisi serverlarından geçmektedir...
    İNDİR:
    [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Aykut26tr tarafından Ptsi Ocak 03, 2011 7:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    DokuzCanlıCanavar
    DokuzCanlıCanavar
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 24
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/12/10
    Rep Rep : 1
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : bilinmiyorum
    Nerden Nerden : ankara
    İş/Hobiler İş/Hobiler : :d :d :d :dHAHA
    Erkek

Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn... Empty Geri: Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn...

Mesaj tarafından DokuzCanlıCanavar C.tesi Ocak 01, 2011 2:46 pm

dediklerinin aynisi yaptım oyuna gırdım f4 bastım menu acıldı ama aım ısaretı acılmadı f3 tusuda calısmıyor program aktıf olmuyor ne yapacam
    Aykut26tr
    Aykut26tr
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 94
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 165
    Rep Rep : 30
    Yaş Yaş : 30
    Cs Nick Cs Nick : P[R]o Sty[L]e ~~ Aykut'
    Nerden Nerden : Eskişehir
    İş/Hobiler İş/Hobiler : öğrenci
    Erkek

Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn... Empty Geri: Sxe 11.4 Inexinferis FX Kesin çalışıyo sorun çözüldü dalınnn...

Mesaj tarafından Aykut26tr C.tesi Ocak 01, 2011 4:13 pm

bu sorun bikaç kişide daha çıktı bazen olmuyor ama eğer virüs programı varsa kapatıp dene bide vall dosyalarını silip tekrar at tekrar dene
    DokuzCanlıCanavar
    DokuzCanlıCanavar
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 18
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 24
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 20/12/10
    Rep Rep : 1
    Cs Nick Cs Nick : bilinmiyorum
    Nerden Nerden : ankara
    İş/Hobiler İş/Hobiler : :d :d :d :dHAHA
    Erkek

Mesaj tarafından DokuzCanlıCanavar C.tesi Ocak 01, 2011 4:42 pm

dediklerini yine yaptım dosyaları sildi tekrar attım virüs programını kapattım komple ama aım ısaretı gelmedı f4 calısıyor menu acılıyor ama aktıf olmuyor program ?????
    Camper
    Camper
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 119
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 216
    Rep Rep : 33
    Yaş Yaş : 27
    Cs Nick Cs Nick : Camper
    Erkek

Mesaj tarafından Camper C.tesi Ocak 01, 2011 9:57 pm

Bu Karmanın Değil Galiba Bende Bir Forumda Gormustum Ama Paylaşmadım Karmanın Sıtesınde Yok Bence Karmanın Değil Bu
    skyline35
    skyline35
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 3
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/12/10
    Rep Rep : 0
    Yaş Yaş : 35
    Cs Nick Cs Nick : FenoMen
    Nerden Nerden : İzmir
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Muhasebe
    Erkek

Mesaj tarafından skyline35 Perş. Ocak 13, 2011 12:52 am

bende program çalıştı ama sxe hata veriyo beyler bilgisi olan varmı
    DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Bilgisayar Programcılığı
    Erkek

Mesaj tarafından DarKNesS Çarş. Ocak 19, 2011 4:56 pm

sxe ne hatası veriyor detaylı bilgi lütfen
    chakal35
    chakal35
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 2
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/01/11

Mesaj tarafından chakal35 Paz Ocak 23, 2011 1:48 am

bendede weri bi kaç dakka sonra sxe text açılıo nasıl yapmcam ?
    chakal35
    chakal35
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/01/11

Mesaj tarafından chakal35 Paz Ocak 23, 2011 1:58 am

Hadi ?
    mycan5252
    mycan5252
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 19/02/11

Mesaj tarafından mycan5252 C.tesi Şub. 19, 2011 9:47 am

BNDE o cheto.ini dostasında ole bse yazmıyo baska bse yazıyo sızındedıgıız gbı yaptım f4 yıne acılmadı :S

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:23 am