Full İndir , Full Oyun İndir , Oyun İndir , Program İndir , Mp4 Film İndir , Film İndir

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Carwash Tycoon - Full İndir

DarKNesS
    DarKNesS
    Administratör
    Administratör

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1040
    Tecrübe Puanı Tecrübe Puanı : 2399
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 21/08/08
    Rep Rep : 59
    Yaş Yaş : 33
    Cs Nick Cs Nick : DarKNesS
    Nerden Nerden : İstanßlue
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Bilgisayar Programcılığı
    Erkek

Carwash Tycoon - Full İndir Empty Carwash Tycoon - Full İndir

Mesaj tarafından DarKNesS Paz Kas. 28, 2010 11:53 pm

Carwash Tycoon - Full İndir Car+wash

Küçükken babam arabayı hep bana yıkatırdı. Hortumu musluğa taktıktan sonra aşağı sallandırır sonra da arabayı yıkardım. Severdim de araba yıkamayı. Gerçi hortumu sağa sola tutarak boş bir yerde su birikintisi yapıp o su birikintisine boş boş bakmak gibi aylaklıkarımda olmuştur. İşte Carwash Tycoon da araba silme, temizleme oyunu.Tycoon severlerin bu oyuna bayılacaklarından eminim. Carwash Tycoon da arabalar sırasıyla geliyor ve sizde temizlemeye çalışıyorsunuz. Fareyi kullanarak elinizdeki bez ile arabayı siliyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe daha kirli arabalar ve daha çok araba gelmeye başlıyor. Sizde araba temizlemek için yanınıza eleman alabiliyorsunuz. Arabaları silerken gıyç gıyç diye ses çıkıyor o ayrı bir komik. Carwash Tycoon sıradan bir oyun ama diğer Tycoon oyunları gibi bağımlılık yapan bir oyun. Arabaları sildikçe silesiniz geliyor. Carwash Tycoon un sistem gereksinimleri oldukça düşük. Bu yüzden yazma gereksinimi duymuyorum. Tycoon oyunları hayranıysanız Carwash Tycoon u da oynayın derim ben. İyi araç silmeler. İyi eğlenceler…

Rapid Download Linkleri

dosya türü: play.exe (tıkla ve oyna)

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Similar topics

-

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 6:21 am